AEGON

AEGONAEGON patří mezi největší světové společnosti v oblasti životního pojištění, penzijního připojištění a investic. Pomáháme více jak 40 milionům zákazníkům ve 20 zemích světa zabezpečit lepší budoucnost. V České republice nabízíme řešení ve všech třech klíčových oblastech, na které se jako specialista na investice, pojištění a penze zaměřujeme. Hledáme pro své klienty inovativní řešení, která přináší hmatatelný užitek.

ALLIANZ

AllianzNa český trh vstoupila Allianz v roce 1993 a během svého působení v České republice se vypracovala mezi tři největší české pojišťovny. Začínala s nabídkou životního pojištění, pojištěním majetku občanů, od roku 1995 nabízí také havarijní pojištění. V roce 1999 se stala jednou ze 12 pojišťoven, které začaly nabízet povinné ručení. Dnes svou šíří produktů uspokojí jak privátní, tak firemní zákazníky. Nabízí životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, majetkové pojištění pro podnikatele, pojištění profesní odpovědnosti, pojištění průmyslových rizik, komplexní autopojištění pro občany i společnosti, cestovní pojištění a penzijní připojištění.

MetLife pojišťovna a.s.

Životní pojišťovna MetLife působí v České republice od roku 1997 (do roku 2002 pod názvem Commercial Union) jako součást mezinárodní pojišťovací skupiny Metlife. Specializuje se na produkty investičního životního pojištění. MetLife pojišťovna a.s. je členem České asociace pojišťoven a Britské obchodní komory, jejímž je také patronem.

AXA

AXAAXA je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění. Ať už jste soukromý či korporátní klient, nabídneme vám na míru připravené řešení, které ochrání vaši budoucnost. Naším krédem je poskytnout klientům bezpečí a maximálně zhodnotit jejich prostředky. Životní pojištění, stejně jako penzijní připojištění, pro nás totiž není jen otázkou zajištění budoucnosti, ale především investicí do ní. Již 15leté působení na českém trhu je pro naše klienty zárukou kvalitního a prověřeného poradenství.

ČESKÁ POJIŠŤOVNA

ČESKÁ POJIŠŤOVNAČeská pojišťovna je univerzální pojišťovnou s dlouholetou a bohatou tradicí v životním i neživotním pojištění. Od znovuzavedení konkurenčního prostředí v r. 1991 je největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Česká pojišťovna poskytuje jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových a podnikatelských rizik. Přibližně 4100 zaměstnanců a 5100 obchodních zástupců se na více než 3000 obchodních místech stará o co největší spokojenost klientů.

ČSOB POJIŠŤOVNA

ČSOB PojišťovnaČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím. Současná ČSOB Pojišťovna vznikla 1. 1. 2003 prodejem podniku mezi IPB Pojišťovnou, a.s. a ČSOB Pojišťovnou. Dnes je ČSOB Pojišťovna univerzální pojišťovnou nabízející široké portfolio životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby.

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA

Česká podnikatelská pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. ČPP předepsala v roce 2010 pojistné v celkové hodnotě 6,4 mld. Kč, spravuje téměř 1,4 mil. smluv a dosáhla zisku před zdaněním 481 mil. Kč. Česká podnikatelská pojišťovna je součástí jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

ČESKOMORAVSKÁ STAVEBNÍ SPOŘITELNA

CMSSČeskomoravská stavební spořitelna, a.s., je známá především jako jednička v bydlení a finanční jistotě. O spokojenost klientů se stará více než 2900 zkušených finančních poradců. Za již více než 16 let ČMSS pomohla k bydlení několika set tisícům klientů. ČMSS je však nejen partner pro bydlení a finanční jistotu, ale snaží se být i partnerem pro své zaměstnance, okolí i životní prostředí.

GENERALI

GENERALIGenerali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem, který je schopen nabídnout svým klientům v oblasti životního i neživotního pojištění rozsáhlý servis a bezplatné poradenství při volbě optimálního pojistného krytí. Díky husté síti zastoupení je široký pojistný program Generali snadno dostupný na celém území České republiky. Cílem Generali je vytvářet hodnotu pro akcionáře a zároveň dosahovat nejvyšší možné spokojenosti svých klientů. Generali vlastní certifikát ISO 9001:2008. Generali je nadnárodní společnost a je třetí největší pojišťovnou na světě.

HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA

Hasičská-vzájemná-pojišťovnaHasičská vzájemná pojišťovna, a.s. je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů na území ČR, která byla založena roku 1900 v Brně. Činnost Hasičské vzájemné pojišťovny byla obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska v roce 1992.

ING

INGNa území České republiky získalo právě ING (ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. ING se specializuje na životní pojištění a dnes se řadí ke špičce mezi poskytovateli tohoto produktu na českém trhu. ING pojišťovna, a.s., která nabízí soukromé zdravotní pojištění, působí v ČR od roku 1998.

KOMERČNÍ BANKA

Komerční bankaKomerční banka, a.s je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. KB je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Společnosti Skupiny Komerční banky nabízejí další specializované služby, mezi které patří penzijní připojištění, stavební spoření, faktoring, spotřebitelské úvěry a pojištění, dostupné prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastní distribuční sítě. Prostřednictvím pobočky poskytuje KB své služby rovněž ve Slovenské republice.

KOOPERATIVA

KooperativaPojistná smlouva je často vztah, který trvá desítky let. Hledáte-li spolehlivého a důvěryhodného partnera v oblasti pojištění, tak byste o něm měli rozhodně vědět alespoň základní informace. Jakou má historii, akcionáře, postavení na trhu, zisk, obrat, případně Vás může také zajímat, jaká získal ocenění nebo podporuje-li za část vybraného pojistného charitu či sport. To vše najdete právě u Kooperativy.

MODRÁ PYRAMIDA

Modrá pyramidaModrá pyramida je moderní dynamická společnost zaměřující se na budování vztahu mezi klientem a finančním poradcem, která vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů. Klientský servis na profesionální úrovni zajišťují finanční poradci Modré pyramidy ve 255 poradenských centrech po celé České republice.

POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITELNY

Pojišťovna České spořitelnyV březnu 2010 oslavilo FLEXI životní pojištění již 10. výročí svého fungování na českém tru a více než 900 000 pojištěných osob. FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny obhájilo vítězství z předchozího roku v soutěži Zlatá koruna v kategorii životní pojištění. Rozhodla o tom odborná porota v 8. ročníku soutěže. Pojišťovna České spořitelny rovněž získala nejvyšší ocenění v kategorii Pojišťovna roku 2009 – životní pojištění. V rámci jedné z hlavních kategorií soutěže Pojišťovna roku 2009 tak obhájila své vítězství již počtvrté za sebou. Oborová ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.

UNIQA

UNIQAUniqa zahájila svoji činnost v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Díky silnému kapitálovému zázemí a dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera se UNIQA velmi rychle stala stabilním pojišťovacím ústavem na českém trhu. Od dob svého vzniku se počáteční jmění společnosti několikanásobně navýšilo, dnes činí 480 miliónů korun. Síť více než 100 poboček řízených 6 regionálními ředitelstvími zabezpečuje intenzivní servis pro zákazníky na celém území České republiky.

VICTORIA VOLKSBANKEN

Victoria-volksbankenVICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s., člen významné mezinárodní skupiny ERGO, se zaměřuje na prodej životního a důchodového pojištění spolu s doplňkovými produkty a výrazně se profiluje také na trhu s cestovním pojištěním. Zajímavá je nabídka pojistných produktů pro cizince při jejich pobytu v ČR. Zákazníky oslovuje zejména díky produktům, které pokrývají léčebné výlohy podle volby klienta na celém světě, v Evropě navíc bez limitu pojistného plnění, jakož i kvalitním programem umožňující výplatu doživotní renty nejen z vlastních naspořených peněz, ale také v případě vážného úrazu.

WÜSTENROT

WÜSTENROTStejně jako v mateřských zemích i v České republice bylo záměrem Wüstenrotu poskytnout klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření přišlo v roce 1999 životní pojištění, začátkem roku 2003 nabídl Wüstenrot hypotéky jako další formu financování bydlení. V roce 2006 bylo portfolio Wüstenrotem poskytovaných služeb rozšířeno o neživotní pojištění, zaměřené především na pojistnou ochranu rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel.